Pomáhají vám masti na bolest a které?

Zkusil jsem už kde jaké masti na bolest včetně „zázračného“ Ibalginu, ale nic nefunguje. Zřejmě tomu chce i věřit (placebo efekt)

Nejlepší odpověď
redy

Konopná mast – z marihuany.
Pomáhá a nemá konkurenci, aspoň u mě 🙂

Další odpovědi
zjentek

mi zabírá kafr (tinktura)- pravej, ne syntetika. Potom kaštan macerovanej v lihu (takže zase tinktura), ovšem aby to pracovalo jak má, tak tam ta výroba je pro neznalé trošku věda.

Drap

Používám málo, ale konopná mi pomáhá.

Šidlo

sú aj náplaste s kafrem, chili alebo mentolom

nalepte, počkajte 2–4 hodiny, či to nepomôže

briketka10

Nic jiného mi nepomáhá, tak jako Medistik dual stick hot/cold
když mám horkost, tak mě vždy studí.
Mám ho již od minulého roku a stále neubývá,
používám ho na klouby kolen, záda, kotníky a
na bolest hlavy – nikdy už nemusím užívat léky :))

http://www.na­makanej.cz/me­distik-dual-stick-hot-cold-58-g~z39250001.html

da ny

Konopka a traumaplant (na flebitidu po špatně zavedené kanyle = skvělá věc i na klouby).
Jak mast nezabere do 3 dnů, chce to i jiné metody :)

http://www.le­karna.cz/trau­maplant-ung-1x50gm/

anonym

Měl jsem mazání na chrbát z aloe,acylpyrynu a alpy,ale nepomohlo.
Musel jsem to rozkydlit prací a cvičením po večerech.

janani

mně nejvíce pomáhá VERAL