Pomáhá zachovat chladnou hlavu, když se pod kšiltovku dá pár kostek ledu?

Odpovědi
Drap

Hlavu to sice moc nezchladí, ale můžeš říkat, že máš pod čepicí. Kromě toho je i pěkně mokrá hlava.

Kepler

Led ochlazuje jen fyzikálně kůži hlavy. Ale když vedle mě spadl obrovský rampouch ze střechy, tak chladnou hlavu jsem rozhodně nezachoval. Nejspíš jsem si leknutím učůrnul a instinktivně a panicky jsem mazal z chodníku na ulici.

ivzez

Naopak!