DomcaCZ

Pomáhá mast z marihuany také na akné?

děkuju za odpovědi …

Nejlepší odpověď
Drap

Někdo tvrdí, že pomáhá na vše. Zkus to.

Další odpovědi
venkovan

Na akné pomáhá předevčím čistota pleti a přežití puberty. A návštěva kožního lékaře (lze i bez doporučení obvodního, dorostového lékaře) který lecos předepíše, soporučí atd.
Mast z konopí bych si nechal až na doby, kdy nic jiného nezabere.

hanny 2

Ano,ale základ masti by neměla být vazelína,ale něco méně mastné,např.ko­kosový tuk.