martyuno

Polystyrenové stropní kazety

Nemáte někdo zkušenost s natřením stropních kazet z polystyrenu?
Popřípadě co jste použili za barvu,předem díky za rady a informace … 🙂

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Hoj, mám s tím zkušenost, samozřejmě co se týče požáru, tak v tomto případě je to úplně jedno, jelikož z toho polystyrenu vzniká nejvíc jedu, takže natřený nebo nenatřený je úplně fuk.
Pak to chce natřít vodou ředitelnou barvou. Syntetiku ani nezkoušej, protože ta rozleptá pol.
Já mám v chodbě tyto desky natřené na hnědo a použil jsem k tomu barvu sokrates.

Další odpovědi
Michal Kole

osobně je to dost nebezpečné, když vznikne požár.

Je pak v místnosti moc nebezpečných zplodin, kterých se nadýcháš než se dotaneš ven.