Polykáte na sucho, když vaříte nějakou dobrůtku?

Nejlepší odpověď
redy

Já moc nevařím, ale u babčiny když vaří je mi spíš blbě z těch vůní.Vůbec nesnáším tu přípravu,smažená cibule mě dostává až k b…tí.Ale dobrej gulášek ten můžu.Když už polikám jak píšeš na sucho, tak v obchodě když čekám až na mě příde řada u zákusků.To můžu 🙂

Další odpovědi
Prokop Buben

Na jaké sucho?
Nepolykám nasucho. Polykám většinou tu dobrůtku, pokud to jde (pravý kulinář by přece měl průběžně kontrolovat postup přípravy :)) ). A když to postup vaření neumožňuje, polykám namokro – většinou kafe nebo čaj, v létě pivo nebo pravé ovocné šťávy

dědapetr

Vařím jen samé dobrůtky a tak nepolykám nasucho,spíš se zvíší produkce slin.A těším se na konečný výsledek.

briketka10

né ochutnávám, když to jde a když to nejde,
tak si počkám až dovařím, nebo dosmažím
či dopeču 😁

dandajen

Někdy ano, spíše často.