ANONYMKA-248

Polygrafická Škola Brno a další školy v Brně…

Chtěla bych se zeptat,když chci jít na polygrafickou školu musím umět malovat?
A nebo bych se chtěl zeptat kterou školu by jste my doporučili..(nechtě­la bych jít na gymnázium, ale spíše bych chtěla jít na školu která je zaměřená na obor)

Doplňuji:
Poraďte mi na jakou školu bych se hodila když ráda kreslím ale úplný přeborník v tom nejsem.
Hraji na klavír ,tancuji, ale neumí moc zpívat :/ :D
Můj prospěch ve škole je na vyznamenání..

Odpovědi
Michal Kole

www.infoabsol­vent.cz
Dál si najdi weby: Systém integrovaných typových pozic a průvodce světem povolání jsou tam odkazy na školy

podle mě polygrafika je tiskřařský obor, že se budeš učit jak se sází kniha dnes se to dělá na DTP programech (takový lepší Word), jak se míchají barvy v rotačce a podobně