Avatar uživatele
mikulas000

Polština. Můžete mi prosím přeložit do češtiny?

No. Mnie normalnie szlag trafiał. Masz rację, ale z tym nie da się nic zrobić. Oni sobie robią co chcą. Kiedyś aż miło się grało, teraz tylko zapychają serwer reklamami, które każdy ma gdzieś. Ja gram już bez stresu, wywali mnie to trudno. To tylko gra :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym před 4069 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

A nestrojový překlad je:
No. O mne se pokoušel infarkt )(mohlo mne z toho trefit). Máš pravdu, ale s tím se nedá hnout. Dělají si, co chtějí.
Kdysi se hrálo hezky, teď jenom zacpávají server reklamou, kterou má každý „někde“.
Já hraji už bez stresu, rozhodní mne to stěží. Je to jenom hra.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mikulas000 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

Ne. Sakra normálně hit. Máš pravdu, ale že se nemůže nic dělat. Každý z nich dělají, co chtějí. Kdysi jsem se hrát pěkný, teď jen zalepit reklamní server, který má každý někde jinde. Hraju už bez stresu, je to těžké havárii mě. Je to jen hra :)

autorem překladu je:
http://transla­te.google.cz/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

Ne. Sakra normálně hit. Máš pravdu, ale že se nemůže nic dělat. Každý z nich dělají, co chtějí. Kdysi jsem se hrát pěkný, teď jen zalepit reklamní server, který má každý někde jinde. Hraju už bez stresu, je to těžké havárii mě. Je to jen hra :)
Doplňuji:
google prekladac jak jednoduce…

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Takže..normálně mě chtěl trefit šlak. Máš pravdu,ale nedá se s tím nic udělat. Dělají si co chtějí. Kdysi se laskavě hrálo, teď jen přecpávají servr reklamou,kterou má každý u pr… Už hraju bez stresu,to mě vyvede z omylu. Je to jenom hra. smajl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Strojový překlad

Ne. Sakra normálně hit. Máš pravdu, ale že se nemůže nic dělat. Každý z nich dělají, co chtějí. Kdysi jsem se hrát pěkný, teď jen zalepit reklamní server, který má každý někde jinde. Hraju už bez stresu, je to těžké havárii mě. Je to jen hra :)''

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Prosím vás, necpěte sem ty strojové překlady, vždyť tu pár lidí polsky umí 🙂

před 4069 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek