mikulas000

Polština. Můžete mi prosím přeložit do češtiny?

No. Mnie normalnie szlag trafiał. Masz rację, ale z tym nie da się nic zrobić. Oni sobie robią co chcą. Kiedyś aż miło się grało, teraz tylko zapychają serwer reklamami, które każdy ma gdzieś. Ja gram już bez stresu, wywali mnie to trudno. To tylko gra :)

Nejlepší odpověď
anonym

A nestrojový překlad je:
No. O mne se pokoušel infarkt )(mohlo mne z toho trefit). Máš pravdu, ale s tím se nedá hnout. Dělají si, co chtějí.
Kdysi se hrálo hezky, teď jenom zacpávají server reklamou, kterou má každý „někde“.
Já hraji už bez stresu, rozhodní mne to stěží. Je to jenom hra.

Další odpovědi
Pájo

Ne. Sakra normálně hit. Máš pravdu, ale že se nemůže nic dělat. Každý z nich dělají, co chtějí. Kdysi jsem se hrát pěkný, teď jen zalepit reklamní server, který má každý někde jinde. Hraju už bez stresu, je to těžké havárii mě. Je to jen hra :)

autorem překladu je:
http://transla­te.google.cz/

badisko

Ne. Sakra normálně hit. Máš pravdu, ale že se nemůže nic dělat. Každý z nich dělají, co chtějí. Kdysi jsem se hrát pěkný, teď jen zalepit reklamní server, který má každý někde jinde. Hraju už bez stresu, je to těžké havárii mě. Je to jen hra :)
Doplňuji:
google prekladac jak jednoduce…

zjentek

Takže..normálně mě chtěl trefit šlak. Máš pravdu,ale nedá se s tím nic udělat. Dělají si co chtějí. Kdysi se laskavě hrálo, teď jen přecpávají servr reklamou,kterou má každý u pr… Už hraju bez stresu,to mě vyvede z omylu. Je to jenom hra. smajl.

fcoop

Strojový překlad

Ne. Sakra normálně hit. Máš pravdu, ale že se nemůže nic dělat. Každý z nich dělají, co chtějí. Kdysi jsem se hrát pěkný, teď jen zalepit reklamní server, který má každý někde jinde. Hraju už bez stresu, je to těžké havárii mě. Je to jen hra :)''

cochee

Prosím vás, necpěte sem ty strojové překlady, vždyť tu pár lidí polsky umí 🙂