Polsky Janosik

uz jste tuhle novinku slyseli? Dnes jsem mela pri s jednou damou z Polska, ktera mi sdelila, ze Janosik je z Polska a Slovensky Janosik se jen opicil. Nenechala si to vysvetlit a tak jsem pobavene pri ukoncila. Jak by jste reagovali Vy na tuto novinku?
Doplňuji:
Vita Miroslave, tak to prave vsechno zacina a to me cili, sice Janosik neni nas (sousedu), ale kde jaky cizak a jejich dost si nasi historii, tovarny a jine nase zlate ruce privlastnuje. A zaciname ztracet nasi identitu.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Asi to bude to samé jako s tím kabanosem co si poláci nárokují.
Nechal bych jí v tom žít a je to. Zbytečně se rozčilovat nad někým koho nejde přesvědčit ani argumenty.

Další odpovědi
panenka

ILIINES můžu ti potvrdit že opravdu jánošík pochází ze slovenska my jsme se to učily ve škole a zde v odkaze ti to ještě potvrzuji.

http://referaty-seminarky.sk/juraj-janosik-zivotopis/

FOG

To by mohli rict i anglicani o jejich Robinu Hoodovi.

Michal

Tolerance,tolerance Jánošík byl pražák a utekl přes Polsko na Slovensko,tam už měly Euro.