Sarrow

Polská kukuřice?

Co že je to s tou polskou kukuřicí?
Poslední půlrok se nedívám vůbec na TV…

V Kaufu ji mají teď podezřele levnou 12Kč za 3 balíčky popcornu (Soltino), a když jsem se o tom zmínil, na konkurenčním serveru, při hledání ochucovadel, dostal jsem přání: „Z Polska? Budiž ti země lehká…“ :D

Nejlepší odpověď
Drap

Všechny potraviny vyvážené z Polska, jsou veřejností chápány jako nekvalitní , dost často i jedovaté.

Další odpovědi
Bedy

Já bych to zas tak nehrotil s těmi potravinami z Polska. Podle mého názoru to je trochu nadsazené, aby lidi z pohraničí nejezdili za levnějšími nákupy do Polska.

Když si vezmu české potraviny, jsou na tom podobně nebo řadu dovážených německých potravin určených pro tzv. východní trh, tak je to prakticky to samé.

Tam, kde byl zjištěn ten jed na krysy, tak to nekupujme a koukejme na složení potravin, co tam vlastně všechno je.
K tomu nám dopomáhej http://www.emul­gatory.cz/sez­nam-ecek

anonym

Asi tím mysleli, aby to nebylo jako s polskými sušenky.

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/291053-polske-susenky-s-jedem-se-objevily-v-dalsich-obchodech.html

www

Polsko si dokázalo pouze stanovit v EU jiná pravidla. Ta jim byla povolena, ale to neznamená, že jejich potraviny jsou smrtelně jedovaté.