beer

Položím svoji minulou otázku jinak: Viděli jste již v prodeji výrobek z odkazu a pokud ano, kde??

http://eagri.cz/pu­blic/web/mze/tis­kovy-servis/ministerstvo-zemedelstvi/tiskove-zpravy/x2011_prvni-vlastovkou-v-oznacovani-kvalitnich.html

Nejlepší odpověď
dědapetr

Pokud máš opravdu zájem zjistit kam dodávají svoje výrobky,jedna možnost je jejich prodejna v Modřicích hned vedle fabriky,ale to nevím jestli tam ještě je.Nebo požádej přímo u výrobce:Základní údaje
Firma:
Moravskoslezské drůbežářské závody
PROMT a.s.
Ulice: Chrlická 522
Místo: Modřice
PSČ: 664 42
Okres: Brno-venkov
Právní forma: akciová společnost
Telefon: 544 529 111
Fax: 547 242 988
Já ho po Brně nikde neviděl.

Další odpovědi
jmhad

no to ne,takové se vyváží do vybraných zemí a do Prahy a sem se vozí z Polska,Německa, Brazílie /to jsou dostihová kuřata-prsa až 800 gramů/ a dalších zemí,se kterými jsou nasmlouvány dodávky dlouhodobě.. Náš zákazník se zkazil a sní vše.

beer

Pro dědapetr: Dík, jsem z Brna )) Nikde jsem to zatím neviděl, snažím se proto zjistit jednoduchým způsobem zde, jestli se prodává..