lerak14

položili by jste život za náš stát?

Doplňuji:
ok tak mosoj ahoj v london

Nejlepší odpověď
kropitko

To se už v dnešní době nenosí,,,,a proč?? Protože,co je to vlastně náš stát??

Další odpovědi
anonym

ne on pro mě taky nic neudělá jen pravidelně každý měsíc sežere čtvrtinu mé výplaty

mosoj

Špatně položené otázka. On by se nás nikdo neptal. Horší je to o to, že by to bylo za ty lumpy co se tam nahoře neustalé střídají.
Doplňuji:
Zase překlep.
Quentosi odkud mám předky ?

Miroslavst

Ani náhodou!!!!

led

muži, vy starší, ktorí ste vojaci v zálohe, ste to mali vo vojenskej prísahe. Takže, keď aj nie dobrovolne, ale z povinnosti (dúfam, že to nebude treba) by ste museli dodržať vojenskú prísahu v prípade potreby.

oskar

Já tedy ne a stejně to za nějaký čas ani náš stát nebude.

anonym

A copak jsem rus či američan?

Jahoda

Za určité osoby v mém životě ano, za náš stát v žádném případě!!

mosoj

lerak14 : Bohužel pro mě pozdě. Buď si ale jist, že být mladší a zdravý už jsem dávno v háji !!!!!!!!!