DIH

politika a nový příchozí

Proč poslední dobou do politiky chodí stále víc a víc sportovců, herců a jinak mediálně známí osobnosti.?

Nejlepší odpověď
Drap

A proč ne. Medialně známí lide v určité straně zvýší volební preference.

Další odpovědi
Andre5000

Do té politiky hlavně chodí ty „osobnosti“, které, jak se říká, jsou již „za horizontem“, tak se chtějí uplatnit a zviditelnit někde jinde a samozřejmě že jim, jako každému politikovi, jde hlavně o peníze. Jak píše ve svém příspěvku „Drap“, politické strany je rádi uvítají, protože jim zvýší preference. Ale jak je z naší politické praxe známo, tito lidé toho pro blaho občanů moc neudělají.