Duvemblejt

Politá zeď – Kakao

Ahoj lidi , dnes se mi nešťastnou náhodou vylít kakao na zeď , nevíte jak to sundat? Zkoušel jsem trochu vodu ,ale abych neodělal barvu , co poradíte? Díky.

Nejlepší odpověď
briketka10

po zaschnutí sundat tvrdým chlebem vždy to pomohlo, ale záleží na tom, jak velkou máš tu šmouhu..
mě to pomohlo u kávy a jogurtu :)

Další odpovědi
mosoj

Vymalovat ! nebo před to strčit skříň.
Doplňuji:
V žádném případě z toho nemám prasečí radost. Je to bohužel realita !

bolak

Nechat zaschnout a vzít to jemným šmirglem a pokud tam budou nějaký šmouhy, tak naředit barvu vodou a jemně to přetřít/rozetřít.

Když se to nepovede, tak pak už zbejvá jen polejt všechny ostatní zdi kakaem a říct že to jsi to takhle chtěl.

(pokud se tedy jedná skutečně o kakao a né o „kakao“)