Avatar uživatele
skorcovaz

Policie v Kladně se rozhodla šetřit a prodává služebné psy. Myslíte,že by nemocnice mohla začít šetřit prodejem sanitek?

Co si o tom myslíte?
Doplňuji:
Ano, mluvila o tom včera p. Bubílková v Politické střelnici.. :)
Taky říkala, že teď budou nejspíš místo psů dávat na vodítko Ratha.. :D
Taky si myslím, že by se mělo šetřit někde jinde, ale to víte, prasata nechtějí od koryta.. Třeba mají ale tito policisté tak dobrý čich, že najdou drogy, nebo člověka..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, anonym, BEAES před 4917 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Nemluvila o tom včera Bubu? Náhodou jsem se na pořad dívala.

Pro psy nechtějí kupovat krmení. I když pes může určitě pomoct při pátrání, snad se dostane k někomu, kdo se o něho dobře postará…

Sanitky? To snad je určitě vtip. I když nikdy neříkej nikdy…

Šetří se na správném místě?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Oni je prodají, časem zjistí, že to předtím bylo lepší a zase se bude nevýhodně a dráž nakupovat, hlavně, že budou mít co řešit, tak to tu chodí!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Copak sanitky, ono se šetří skrytě na lécích a tam je docela malá šance to poznat. Prostě lékař vám lék nenapíše a vy ani nevíte že nějaký lék existuje. „Spokojenost“ na obou stranách. Již jsem tady o tom napsal dost.
Nejsmutnější je že se „léčí“ podle věku i u těch léků.

Kdyby jste věděli co všechno policisté nesmí, tak se budete bát vůbec někam chodit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Musí,musela to být idyla – bydlet v Kocourkově.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

To mi pripomina-u nas zrusili linku do Tesca,a ted po asi roce linku obnovili,jen te trase pristaveli dve zastavky,jako by nebylo jednodussi ty zastavky pristavit rovnou.Asi zjistili,ze jim do obchodaku jezdi mene lidi a tim padem maji mensi trzby.
Inu,proc to delat jednoduse,kdyz to jde i slozite,ze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Já bych se tomu ani nedivil.Co můžete od takových gumáků očekávat.No co jsme si zvolili to máme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

nesmíte všemu věřit, je třeba používat mozek a pamět.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek