LH

policie a šikana

ahoj můj přítel má záznam v trestním rejstříku a byl v hospůdce kde kontrolovali páni policajti op.Přítel ji u sebe neměl tak si ho odvezli na cpz.Musel zaplatit 1000kč pokutu aby ho vůbec pustili a ještě mu ukradli řetízek z chirurgické oceli má někdo radu jak ten řetízek dostat zpět a když nemám záznam můžou mě taky takhle zavřít na pár hodin?Mě to připadá jako šikana

Nejlepší odpověď
anonym

Policie postupovala v tomto případě(ať se nám to líbí,nebo ne)dle platných zákonů,co se týče zmiňovaného řetízku je to věcí důkazů,ale tady to bude asi velice problematické,ur­čitě to bude tvrzení proti tvrzení a komu se bude věřit?
více o OP zde:

Zdroj: http://www.epra­vo.cz/top/clan­ky/obcansky-prukaz-a-prokazovani-totoznosti-32411.html