Luboš.S

Policejní auta

Zdravím, mohou dopravní policisté jezdit v neoznačených autech?

Odpovědi
anonym

Samozřejmě, že mohou…
Jací policisté, myslíš, že jezdí třeba v „dálničních stihačích“ Passat, dnes Superb?? Nebo v jejich ´obdobách´ i mimo dálnice?
😉

lota

Mohou, pozná se to snad jen podle antény, jestli se nepletu.

majklhanz

Taky zdravím, ano policisté jezdí v neoznačených autech, většinou to jsou lidi z kriminálky. Podívej se co dostali státní policisté za nové stíhačky: http://autotrip­.cz/skoda-superb-ve-sluzbach-policie/