helcaify1

Polepšovna mazlíčků

Potřebovala bych se podívat na první díl seriálu Polepšovna mazlíčků. Bohužel ale videa nacházím jen na voyo.cz. Nemám tam účet a nechci si ho ani zařizovat. Kde jinde bych se na to mohla kouknout?

Odpovědi
mojitek

Na Youtube to není.Ale jestli umíte anglicky,tak si tam zadejte „dog whisperer“ je to s Ceasar Millanem ,a to je super pořad. Tady odkaz :http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=dog+whispe­rer&oq=dog+wh&gs_l=y­outube.1.0.0l4j0i3j0l5­.6663.10252.0­.12324.8.7.1.0­.0.0.86.561.7­.7.0...0.0...1ac­.1.ttLX-gzQAfY

vivatisCZ

Možná na youtube a právě tím, že to je na voyo tak se to dá těžko sehnat jinde

LuK4S3k CZ

Neseženeš jedině možná stáhneš třeba na ulož.to a neseženeš to proto že NOVA jak zakládala VOYO tak zrušila všechny tyhle stránky proto aby jim neutíkaly peníze. To jsem se dozvěděl když jsem hledal COMEBACK online takže pokud se na to chceš podívat online tak jedině na VOYO a na youtube to asi nebude protože NOVA smazalo videa i tam. Ale možná by se to tam někde kdybys hodně dlouho hledala tak by se tam možná něco našlo.