martuš

Pole dance v Praze

Přistěhovala jsem se Prahy a hledám nějaké taneční studio pole-dance. Máte nějaké vyzkoušené?

Odpovědi
cleavendka

Asi jste chtela napsat do Prahy, ze ano? :) No ja chodim semkom http://poledance-praha.cz/aero­yoga?switch=, ale na tu jogu. Ale maji tam i poledance. Driv jsem chodila jinam na jogu, ale byla to jen ta klasicka jopga a pro zacatecniky,nez jsem postoupila vys ale tvrvalo. :D Tady maji letaciji jogu, a je mnohem lepsi nez klasicka.

gelerka

to poledance-praha.cz taky chválím. Chodíváva jsem tam na jogu, ted už bohužel nemám tolik času, tak jsem to usela pustit. Ale lektoři byly fajn. V kurzu jsme měli i jednoho kluka, vážně krásnej, jen škoda, že byl asi gay.. Zkus se tam třeba juknout jak to tam vypadá :)

zapalacka

gelerka: jestli budete prodávat permici tak se ozvite ;)

gelerka

Jéééé, soráč, už je pryč. Střelila jsem ji kámošce :)

zapalacka

v pořádku, našla jsem si jinou, jen maličko ještrě váhám jesti to nepustím z hlavy.

martuš

jéé se omlouvám, jojo chtěla jsem napsat do Prahy =) tam chodí myslím i kámoška na jógu, doporučovala mi to, ale chtěla jsem se tady všude ještě porozhlédnout. Jóga mě nezajímá, chci hlavně poledance, s mím časem bych těžko dávala i jógu, zatím mě láka pole. Ale v tom, že je lepší než klasická věřím, aspoň nějaký adrenalin, že ano? =)

cleavendka

Hlavně za začátku je to trochu obtížné ale v pořádku. Od minulého týdne Mám nasazený rovnátka na pevno, bála jsem se, že to cvičení místama bude nepříjemné. Ale zuby si už zvykly a žádnej tlak necítím. Jen teda když mám holčičí dny to není zrovna nejpohodlnější. Ale každý se na to cítí jinak v těchto dnech :)