Pokuty od policie

Kde zjistim, jestli nemam nejake nezaplacene pokuty od policie? A pripadne kde je mohu zaplatit?

Odpovědi
petr83

hodne zalezi kde a za co jste je dostal..treba pokuty z dalnic musite platit pouze na prislusnem dalnicnim oddeleni…takze se podivejte kdo vám je vystavil a pak asi pres telefon se doptat na prislusnem oddeleni PČR

pepee32

určitě vám přijde dopis o úhradě pokuty. Jestliže ne…nijak ste se neprovinil

Attack-design

pouze na príslušném celním úřadě v místě kde jste dostal pokutu . v liberci tak celní úřad liberec