Avatar uživatele
L_85

Pokuta u DP Praha, jak to s ní vlastně je???

Ahoj! Chytili mě v noční tramvaji, jel jsel na černo, zítra to jdu zaplatit. Jde mi o to, že na tom fialovém formuláři, který dostanete na míste se píše, že přirážka je 800,–Kč + jízdné. V tarifu PID se píše jen 800,–Kč. Tak jak to tedy je??? A kolik je případně to jízdné, 24,–Kč, 32,–Kč nebo jak??? Díky..

Zajímavá 0 před 3681 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ptáč

Nic jim neplať, jsou to nenažranci. + 32,–

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Přirážka je 800 Kč a k tomu je samozřejmě nutné zaplatit i tu chybějící jízdenku (32) …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rigormortis

Jak píše Ptáč…nic jim neplať, vždyť je to jen pohledávka od obrovské instituce co určitě nepoužije soudy k vymáhání práva a vůbec neprodává pohledávky zahraničním firmám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Já osobně jezdím na černo už asi 4 roky i když mě chytnou, tak mě zas nechají jít bez pokuty. 😛

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
L_85

…si piš, že bych jim nejradši nic nedal, ale můžu si za to sám! 😛 Byl jsem tak „pod vobraz“, že mě probudili v 59ce někdy ve dvě ráno a v úplně jiný části Prahy, než kam jsem chtěl jet a samozřejmě bez jízdenky, což je u mě nemyslitelný, ale tak stalo se, démon alkohol udělal po hokeji se Slovenskem svoje! 😁 Díky za radu, sice nechápu, proč je to rovnou 32,–Kč a ne jen 24,–Kč, ale tak všichni víme, že jsou to zloději, holt co naděláme…

před 3681 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek