pokuta stržená ze mzdy

Manželovi byla stržena ze mzdy pokuta, má na to zaměstnavatel právo. Stejně je na tom spousta ostatních, pokuty byly tento měsíc od 1000,–Kč do 6OOO,–Kč.

Nejlepší odpověď
mojitek

POKUTU muze udelovat jen spravni organ- nikoliv zamestnavatel.Ma li Vas manzel smlouvu-mzdu postavenou na zakladu + premijích nebo procentech atd,tak mu zamestnavatel premie ani procenta nemusi dat-neni to samozrejma cast vyplaty )at si to nazve pokutou nebo cimkoliv. Spise napiste jak je to s tou mzdou ve smlouve..