zjentek

Pokud se spáří dvě malinký mušky, já prudce fouknu a ony se v kotrmelcích rozpojí, najdou se později „to dodělat“?

Spárovaný mušky!

Podkategorie hmyz.

Zjentek Original.

Nejlepší odpověď
hapiky

Nesmí mu ho ale úlekem skřípnout!

Další odpovědi
Malvína

😁 😁 Jestli budou v nejlepším, totálně rozvášnění, určitě se najdou během chviličky.

Mc Merkurion

… pokud se spáří, maj to už za sebou, pokud se páří, věřím tomu, že na dodělání vemou první, co bude po ruce …

Kepler

Já myslím, že se jim navigace natolik rozhodí, že cestu k sobě už nenajdou a dorazí se ručně.