nyjono

Pokusil se vás někdy někdo vybrzdit?

Překvapily mě výsledky ankety u článku.

https://www.no­vinky.cz/krimi/499665-ustavni-soud-odmitl-stiznost-muze-ktery-na-d10-vybrzdil-auto-v-nemz-zemrel-kojenec.html

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Dochy

Ne

Snad ani ne, jestli se dobře pamatuju. Ale třeba pitomců co dělaj myšky bez blinkru (a cpou se do mého pruhu když jsou ještě vedle mého okýnka) už jsem viděl…

Další odpovědi
anonym

Ne

Kupodivu ne a to přesto že si plně uvědomuju že silnice jsou díky přemíře hlouposti a namyšlenosti mezi řidiči tak trochu bojištěm.
Snažím se u každého řidiče předvídat chování psychopata a jezdím tak aby k nějaké silniční mstě neměli důvod. Ono k tomu vlastně není potřeba moc, jediné co takový silniční psychopat
k životu potřebuje, abyste mu udělali místo a on vás mohl předjet. To je vše. Pokud se umíte přenést přes vlastní ego a zbytečně dlouho neblokujete předjížděcí pruhy, nemají důvod k agresi

Kepler

Ano

A ne jednou. To bys nevěřil, kolik kreténů na silnicích jezdí. Jednou to málem špatně dopadlo.

Drap

Ano

ano

anonym

častý důvod který psychopatovi můžete dát k vybrožďování je také nedodržování bezpečného odstupu. Psychopat se vám pak agresivním vybrďěním snaží naznačit že se máte držet dál 🙂 …tak holt dodržuju bezpečný odstup preventivně

anonym

když se na silnici naučíte hlouposti ustupovat (ano nechat toho pitomce co předjel kolonu se bezpečně zařadit a podobně) tyhle věci se vám stávat prostě nebudou. A toho pitomce za čas dožene karma 🙂