zjentek

Pokud země v obraně sestřelí jaderný rakety útočný země, ty nevybuchnou, tak co se pak děje s těmi jadernými hlavicemi?

Třeba v mořích, horách, tajze, deštných lesích, ještě větších horách, na poušti…

Nejlepší odpověď
Kepler

Prostě spadnou tam, jak jsi popsal a taky tam, kde existuje nějaká civilizace. Potom záleží na tom, kdo tu hlavici nejdřív najde. Když to jsou vojáci, je to jasné, když teroristi, tak taky. Když to najde Valach, tak zavolá policii a bude žádat náhradu za zničenou kolňu.

Další odpovědi
hapiky

Když se najdou, pošlou je Kimovi jako šrot.

led

Pssst, pokiaľ sa zostrelený nosič jadrovej hlavice, aj táto hlavica nepoškodia (napríklad padne do bažiny) teoreticky po oprave, prípadne demontáži a preskúmaní sa použije na iné účely… o ktorých často vidíme vo filmoch o hrdinných obrancoch civilizácie na tej správnej strane, prípadne čítame v scifi, či rôznych vojnových, špionážnych a podobných príbehoch

mosoj

Jsou tam dodnes. Viz ztracené jaderné bomby USA z B 52 někde u Španělských bře­hů.