zjentek

Pokud zadám Googlu jedno slovo a nenajde se nic, znamená to, že slovo na síti neexistuje?

„Na váš předmět vyhledávání .......... nebyl nalezen žádný odkaz.“

Autácku tak zkus třeba- zvoníšek… a my víme, že existuje ;)

Nejlepší odpověď
Dochy

  1. Ne, neznamená
  2. Google: „zvonisek“

Měli jste na mysli: zvonek¨
<hafo obrázků zvoků>
Z čeho jsou křeče v rukou? | Odpovědi.cz
Odpovědi.cz – Odpověď na každou otázku
Líbí se vám mé otázky? Bavíte se? | Odpovědi.cz

Znamená to jen že daný výraz nenašel google ve své databázi. To může být buď proto, že ještě stránky s tím slovem nezaregistroval (jsou nové), z nějakého důvodu odmítl registrova ten výraz (nevím jestli tohle ten jeho SW umí), neo třeba poo, že výraz je na stránkách, pro které je indexování zakázáno… Pořád existují i stránky, na které ani nexistuje žádný věřejný odkaz – takž se tam ani google nedostane…

Další odpovědi
autacek

Takové slovo neexistuje 🙂

led

Pokiaľ ste si ho sám nevymyslel, tak ste zjavne zle napísal toto slovo.

zjentek

An, nemáte tušení, co znamená zvoníšek? ;)

annas

Jedině zvoníšek sama by mohla vysvětlit.Možná vytvořila od slovesa – ty zvoníš, takže jsi zvoníšek.

Google nenajde, jen jako uživelku na Odp.

zvon – zvonek – zvoníček – je správný tvar.