mirekborek

Pokud vložím na DVD-R písničky, můžu je přidávat?

Nejlepší odpověď
jerry737

Ano můžeš pokud použiješ DVD-RW nebo DVD+RW. Důležitý je nápis přímo na mediu. Pokud tam máš jen DVD-R nebo DVD+R tak to bohužel.

Další odpovědi
Luxx

DVD-R nejde přepisovat.. jak na DVD-R jednou něco vypálíš, tak už to z tama nesmažeš ani k tomu nic nejde přidat

Hlada

Je to možné. Disk musí být ve vypalovacím programu otevřený jako multisession. Např. v Neru je to volba „Otevřít disk s více oddíly“.

briketka10

U běžného DVD-R (DVD+R) totiž sice budete moci soubory také smazat, jenže tím pouze souborovému systému sdělíte, že daný objekt nebude dále dostupný. Uvolnit místo smazáním na DVD-R logicky nejde. U RW je mazání bez problémů.
celý článek :
http://www.cnew­s.cz/vse-o-vypalovani-dvd-ve-windows-7

lexx

jde to ale nesmí být vypálena uzavírací stopa…to platí rovněž o CD-R no ale některé přehrávače takový disk nepřečtou

ptáč

Ještě pro vynálezce uvedu příklad, že po načtení běžného CD se ukázala chyba, po přeformátování jsem svoje věci vypaloval.