Smack

Pokud vyhrajou Piráti, unesem psychicky, co potom nastane?

1.Bude legalizace marihuany
2.Nahrne se k nám do Čech plno imigrantu
3.už nebude Kč, ale euro

Nejlepší odpověď
Pepa25

Ani jedno z toho nenastane – stejně jako Babiš nezachránil miliardy za lithium. Ale vidím, že jeho předvolební výkřiky mu někteří pořád žerou …

Další odpovědi
Daidal

  1. to mě asi trápí ze všeho njemíň a osobně proti ní nic nemám (protože není škodlivá a závislost na ní taky není). Ale neberu ji, jen že to negativní vnímání mariuhany je neopodstatněné
  2. možné
  3. nemyslím

xiperio

Euro nebude
imigranti taky nebudou
legalizace marihuany neprojde sněmovnou

Voltaire

Zkusím bez emocí. Pirátská strana je neozkoušená strana, která připomíná další politický experiment. Jsou promigrační stranou, neboť prosazuje dobrovolnou relokaci uprchlíků, což je eufeministicky vyjádřené přijímání lidí, které reflektuje progresivně liberální frakce EU v čele se Zelenými.

Liberálové budou do poslední chvíle, než jejich politika bude běžet v praxi, tvrdit, že se jedná o hoaxy, neboť, zdá se, věří, že vše je garantováno programem. Jiné názorové proudy, zejména konzervativnější, jsou obezřetnější a dva tahy napřed.

Dnešní západní liberalismus už žel není kompatibilní s pravicí, prakticky se odklonil od svých ideálů, kterými oplýval ve druhé polovině 20. století.

Doporučení? Nečtěte jen liberální média, ale také jiná ideově zakotvená. Nenechte se zmást, buďte bystrý a konfrontujte liberály svým míněním, mají někdy pocit, že jsou garanti pravdy. Máte-li pichybnosti o zdravém směřování západního liberalismu, pak kritika na stranu Pirátů je zcela na místě.

Ametyst

To je jen masmedialní masáž v rámci akce Antibabiš. Ne že by se Piráti nechovali jako piráti, ale na vítězství ten zlodějský image stačit nebude.

Hlada

K takovým blábolům nemá vůbec žádný smysl se vyjadřovat.
Pobral jsi honorář nebo podlehl mediální masáži?

tvaruzekcz

Piráty nevolit. Téma vyššího zdanění soukromého majetku provází Piráty už několik let a nyní před volbami to popírají – stejně jako jejich vizi „multi-kulti“ společnosti a legálního užívání marihuany.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Příspěvek smazán administrátorem.