Carerras

Pokud volám z ČR někomu přes slov. operátora a přjemce je v Maďarsku, kterým jazykem mi sdělí, že je telefon obsazený?

Pokud volám z ČR

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Pokud volám z českého telefonního operátora na telefon slovenského operátora a telefon se nachází na území Maďarska,jakým jazykem mi je oznámeno, že je telefon obsazen nebo vypnut??

Odpovědi
mosoj

Jazykem operátora. Nicméně, kdeže je v ČR dostupný slovenský operátor. Jedině někde u hranic ze Slovenskem a v tom případě je mu jedno na čím území se nacházíš.

isteron

a számu foglalt, nem jelentzink
Ináč O2 má hlášky po anglicky, ktoré naskakujú automaticky.
U nás pri poruche O 2, naskakuje automaticky sieť Vodafone.

Dochy

Mosoji, dle dotazu není nutné aby byl v ČR slovesnký operátor… Volá z českého mobilu na slovenský mobil, který je zrovna v Maďarsku… tedy například Slovákovi, který v Komárnu přešel na druhou stranu mostu.