Pokud vkládáte otázku, zaškrknete i políčko: přeji si být informován… ?

Já po (nejen)včerejší zkušenosti to už budu dělat neustále, protože tak se dozvím kdo a jak bylo na otázku reagováno než úplně zmizí!

Nejlepší odpověď
gecco

Nedělám – protože se mi pak nechce mazat ty maily…
😉
Zase ´mizely´ otázky?

Další odpovědi
Lamalam

Nic nezaškrtávám, stejně na ten registrační email nikdy nechodím.

quentos

Už léta toto nedělám, protože to k ničemu není: mail, pod nímž jsem se kdysi poprvé přihlásil, už totiž dávno není funkční.

Nevíteto?

Ano vždycky to mám zaškrtlé 🙂

pusinka50

Zaškrtla jsem políčko „přeji si být informována o odpovědích na meil“ již při registraci na můj neoficielní meil. Nyní ho mám zaškrtnuté v mé příp. otázce již automaticky. Je to výhoda, že vidíš v e-mailu případné odpovědi a když nemáš čas, tak na „Odpovědi“ zbytečně nemusíš chodit. Samozřejmě ti na meil dojdou odpovědi i ty, které jsou později smazány.

anonym

Ano,mám zaškrtlé přeji si být informován mailem,jelikož ,když nějakou dobu nejsem doma,pak si přečtu dodatečné odpovědi.

anonym

Když někdo rád požívá alkoholické nápoje a pak veřejně hajluje s arabama…já nebonzuju,protože to nemá smysl a info na mail nechám si posílat též.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ROtZdhxYX_k
Doplňuji:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=9erHApVjXwQ

cochee

Nevím. Naposledy jsem položil otázku tak dávno, že si vůbec nepamatuju, jak to „tam“ (u toho pokládání) vypadá.

anonym

Čeněk modrý= 12 let v roce 1989 + 25 = cca 37 let. Už bys měl mít rozum, nemyslíš?

anonym

gecco, to mazání svých mailů je už to nejmenší. 🙂