Avatar uživatele
anonym

Pokud vkládáte otázku, zaškrknete i políčko: přeji si být informován… ?

Já po (nejen)včerejší zkušenosti to už budu dělat neustále, protože tak se dozvím kdo a jak bylo na otázku reagováno než úplně zmizí!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, gecco, anonym před 3371 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Nedělám – protože se mi pak nechce mazat ty maily…
😉
Zase ´mizely´ otázky?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Nic nezaškrtávám, stejně na ten registrační email nikdy nechodím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Už léta toto nedělám, protože to k ničemu není: mail, pod nímž jsem se kdysi poprvé přihlásil, už totiž dávno není funkční.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Ano vždycky to mám zaškrtlé 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Zaškrtla jsem políčko „přeji si být informována o odpovědích na meil“ již při registraci na můj neoficielní meil. Nyní ho mám zaškrtnuté v mé příp. otázce již automaticky. Je to výhoda, že vidíš v e-mailu případné odpovědi a když nemáš čas, tak na „Odpovědi“ zbytečně nemusíš chodit. Samozřejmě ti na meil dojdou odpovědi i ty, které jsou později smazány.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano,mám zaškrtlé přeji si být informován mailem,jelikož ,když nějakou dobu nejsem doma,pak si přečtu dodatečné odpovědi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Když někdo rád požívá alkoholické nápoje a pak veřejně hajluje s arabama…já nebonzuju,protože to nemá smysl a info na mail nechám si posílat též.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ROtZdhxYX_k
Doplňuji:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=9erHApVjXwQ

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Nevím. Naposledy jsem položil otázku tak dávno, že si vůbec nepamatuju, jak to „tam“ (u toho pokládání) vypadá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Čeněk modrý= 12 let v roce 1989 + 25 = cca 37 let. Už bys měl mít rozum, nemyslíš?

před 3371 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

gecco, to mazání svých mailů je už to nejmenší. 🙂

před 3371 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek