annas

Pokud vás zaujaly zvídavé otázky a uspokojily zajímavé užitečné odpovědi, jistě se připojíte ke gratulaci?

Uživatel fcoop změnil barvu hvězdy na stříbrnou. Vzhůru ke zlatu.

Upřímně blahopřeji.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Gratuluji!Zrovna jsem si nalila rulandské modré,takže i připíjím!!!

Další odpovědi
fcoop

No – co říct – jasně,že moc děkuju.

rynek878

I já se rád připojím ke gratulantům,díky ,jen tak dál.

Drap

Pžipojuji se z celého srdce ke gratulacím. Blahopřeji.

rosinka

Zaujaly mě otázky i odpovědi fcoop a GRATULUJI!!!

iceT

Taky se připojím a pogratuluji ke zlaté hvězdičce.

led

Dovoľujem si poslať jednu cezhraničnú gratuláciu.

Andělé

Upřímně ke zlatu moc gratuluji,děkuji za vše…máte to zasloužené…:-)
Doplňuji:
Jé,děkuju dr. Axlovi za omyl,místo ke stříbru jsem gratulovala ke zlatu 😁).
Omlovám se a dodatečně přeji vše nej ke stříbru…:-) Ke zlatu už jsem s gratulací tedy v předstihu…:-D

anonym

Drive … , kdyz jsem tu nekoho mela " vice " rada , tak jsem posilala i pusinky. ! 🙂
Ale pry nekteri " kolegove a kolegyne " to nejak " nemuseli " a ke me se to " nejakou cestou " pak doneslo.. , tak uz radsi neposilam.
🙂
Ale jinak bych ji poslala. 🙂
P.S. Chudaci ted zase Adminkove. 🙂

  • iv-

Jikra

Já bych se taky rád přidal se svojí gratulací.Dobrá práce,jen tak dál.

kropitko

oj,oj,,můj oblíbenec, ,,já si nevšimla, gratuluji fcoope a přeji vám vše nej a nej,,,

hanulka11

také gratuluji a připijme si na úspěch

http://img.na­dapenny.com/t20/110­31/nadap080719799­300230.jpg

vagra

Dovoluji se připojit k řadě gratulantů.

anonym

Barvy se na podzim mění a já věřím,že o Zlaté neděli bude mít fcoop barvu,no jakou,no přece zlatou! Blahopřeji.

aramah

Člověk si odskočí a už další stříbrnej :D GRATULUJI

anonym

Kromě gratulace mi nedá, abych nezmínil, že stříbro je nejen pocta, ale i závazek.
A k úsměvnému omylu iceT a Andělé, které gratulovaly už předčasně ke zlatu, lze jen doplnit, že se svým původním nickem, který změnil až v 4/2011, by dnes zřejmě měl i to kýžené zlato.
Také v opožděné návaznosti na dotazy barnajky a pár jejích kolegů, potvrzuji, že zde došlo k naplnění domnělých vazeb a cílené koordinace, kdy si zájmové skupiny účelově nahrávají body. Nejspíš není náhodou, že v posledních dnech došlo k nebývalému nárůstu bodů medailisty, několikanásobně převažující předchozí běžné denní průměry.
Pokud by někoho zajímaly původní nicky aktérů, stačí nahlédnout do odkazu níže a malinko aktivovat kombinační inteligenci a smysl pro souvislosti.
P.S. Výše uvedeným nechci nikterak snižovat úroveň odpovědí i otázek jubilanta, jehož respektuji a snad i chápu důvody jeho převtělení, stejně jako jsem neměl v úmyslu zpochybnit podjatost tazatelky.
Jen jsem lehce naznačil některé kolizní poznatky admini, které nejsou těm poctivým uživatelům lhostejné, zvláště pak s ohledem na občasné polemiky o férovosti jistých dějů na zdejších stránkách.
Ad iv, pusinky už zůstávají jen do privátních mailů pro užší okruh zasvěcených či čestných členů klubu ženichů.
Můžeš nabídnout členství, předseda už zařídí formální stránku.
Doplňuji:
Oprava, jak jsem zpětně ověřoval, v předchozí identitě už byl jubilant zlatý.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-by-pro-vas-znamenalo-nebo-znamena

mosoj

Nemám rád pompézní oslavy, ale fcoop si zaslouží popřát mnoho dalších užitečných i vtipných odpovědí.

fcoop

Historie se,jak to tak vypadá,opakuje.
Zase starej,dobrej Vilík, a jeho „Mnoho povyku pro nic“.
Je to únavné.Vždy! a všude! se najde někdo,kdo má zřejmě neodolatelnou chuť manipulovat s ostatními.
Jsme jak malí haranti,co se hašteřej o kyblíček na pískovišti v domnění,že pískoviště je nějak zásadně důležité.
No – pro někoho je,pro někoho ne.
Takové pískoviště by mělo fungovat pro radost ze stavění báboviček,ne pro rozpoutání
3. Pískovičko­vé Války.

Přesně proto jsem to tady zabalil.Před časem.
Tenkrát jako „bubca“ – jak bystře odhalil a zveřejnil doktor.
Třeba se bude historie opakovat.
Ale co – svět je relativně veliký a pískovišť je spousta.Průser je ale v tom,že se vždy najde někdo,kdo je přesvědčený,že umí bábovičky nejlépe.

anonym

Ja se proste nestranne snazim pochopit vas vsechny. A dava mi to zabrat. 🙂
Beru to tak, ze nikoho nelze nutit k tomu , aby uspokojoval nase potreby , aby byl takovym jakym ho chceme mit.. , aby reagoval tak , jak bychom si prali aby reagoval.
Anebo , aby se citil tak, jak si myslime , ze by se mel citit.
Je mozne ruzne rady nabidnout , ale ne pak vymahat jejich splneni.
Ja se snazim proste chapat. At se to nekomu libi, nebo ne. Take me nekdy zde prijde , ze neumime poradne naslouchat … radeji radime , chrlime otazky a odpovedi , analyzujeme , nebo bagatelizujeme … 🙂
Myslim to ted na ruzne lidi , situace . Jak zde , v soukromi , ci v zamestnani. Je to vsude stejne.
Ja vzdycky take „radila“ K., aby radsi porad neopravovala , ze tady to neni maturita z C.j. Ze se to otoci proti ni. Ale zase chapu , ze nekomu se to libi. Nekomu to pomuze , tak je to take ok.
Jen me bylo lito, ze nekteri uzivatele ( i skoromanzel ) casto napominal Zolika. A take Vivatise, nebo jak si rika .. jsem lina hledat. Nakonec mladej priznal, ze se v 11 letech vratil s maminkou z Nemecka , kde celych 11 let zil. On ale nereagoval ohledne jeho pravopisu , ale na neco jineho ,uz nevim na co… a ja si to dala do souvislosti hned s tim jeho pravopisem.
Me to mrzi. I za Zolika.
A take asi proto , ze ja jsem vzdelanim debil .. i nad tim slovem debil jsem musela premyslet jake i… ☹ , ale u me ma proste vetsi hodnotu lidskost. Presto zavidim , obdivuji velmi vzdelane lidi … K. , Dr ., a mnoho dalsich
Ale i clovek s nevim kolika tituly muze byt nejvetsi svine a naopak. Clovek s mozna ani ne dokoncenym vzdelanim by se mozna rozdelil i o jeho posledni kus krajice. To ale nemyslim , prisaham tady na nikoho , jen pisi tak nejak vseobecne , ze zivota.
Napsala jsem tady pekny gulas.
Ani nevim , jestli z toho neco kloudneho vyleze. Snazim se jen nejak pochopit .. -iv-

anonym

Viz odkaz, týž gratulant (dnes překabátěný), stejná formulace odpovědi.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pripojite-se-ke-gratulaci

Kerberus

Král je mrtev, ať žije král! Stalo se…

Z osobních důvodů jsem asi před 8 měsíci zavřela dveře za Odpověďmi, zrušila svůj profil a s jiným začala znova, i když to nebylo snadné. Pomohlo mně několik příznivců, kteří mně nejen v minulosti, ale i v současnosti vyjádřili svou podporu…

Vždy jsem vystupovala jen sama za sebe. Spekulace, že jsem měla či mám několik profilů, nejsou opravdu na místě…

Kdo chce pochopí, ale kdo chce psa bíti, vždy si hůl najde …

Kerberus

Děkuji všem za názory. Nebudu se už k ničemu vyjadřovat. Jen se mě dotklo nařčení o účelových a zájmových skupinách. Nemohu za to, že mě dobrovolně bodovali bývalí příznivci, bez jakéhokoliv mého zásahu. Vím jen, že jeden je manžel mé kamarádky, ostatní zřejmě patřili k němu … Vyjádřili mně tak podporu…

Andělé

Přiznám se,že jsem to tu nepochopila. Vysvětlí mi někdo,co se děje? Já osobně vůbec nevím,kdo kdy vystupoval pod jiným profilem a je mi to úplně jedno.Je to každého věc. Nějak celou situaci nechápu,ale za čím si stojím,je má podpora k Kerberus. Nechte už jí prosím na pokoji,co se to tu poslední dobou stále řeší? Dala jsem Dr.Axlovi palec nahoru za upozornění mé chyby,místo ke stříbru,jsem gratulovala ke zlatu. Ale jinak mě tu jisté narážky už pěkně otravují. Proč stále musí někdo do někoho rýpat?! Není lehčí si usnadnit život příjemnějšími věcmi,vzájemně se podporovat,než neustálé hledání chyb druhých? Chápu vyjádření svého názoru,ale myslím si,že už nejde jen o názor…
Ač jsem celou situaci zcela nepochopila,mrzí mě,že je tu jakási podivná atmosféra…
Ale jak jsem již psala,Kerberus má vždy mou podporu…

anonym

Mila Andele , a Kerberus ..
Ja jsem v obtizne situaci , ale napisi to tak , jak citim…
Andele, znam Kerberus … , jeji tajemstvi , celou dobu .. a od ni. Jsem s ni v pisemnem kontaktu a vi, ze ji mam hodne rada. Troufam si rici , ze i ona me. 🙂 I kdyz ji nekdy " prevychovavam ". 🙂
Je tady ale jedno velke ALE :
Ja mam rada i Dr.
To , co tady nikdo nevi , nevidi … , je i to , ze on me uz i v soukromi NEZISTNE pomohl i ve vecech meho podnikani a myslim , ze je opravdu ochoten pomoci i v budoucnosti.
A verte neverte ( ja to tedy jeste nikdy nezkousela ) , ale kdybych mu zavolala i v noci , verim , ze by pomohl. Ja ale nechci vyuzivat , zneuzivat.
Proto se mi nektera slova urcena pravdepodobne jednomu cloveku – jemu – nelibi. ☹
Ale neberte to obe jako vycitku , je to vas nazor. Ja jsem tolerantni a nikdy bych nikoho neurazela jen proto, ze ma jiny nazor.
Mejte se obe hezky , dnes uz jdu do hajan , mam za sebou dnes dlouhou cestu a zitra at vas tady OBE zase vidim. ! 🙂-iv-

anonym

Ad iv, díky za zastání. Obávám se, že tu došlo k nedorozumění ze strany Andělé i Vagry, protože neznají pozadí. Nikomu nezávidím ani se nepovyšuji, naopak Kerberus si vážím a od června spolu komunikujem. Sám jsem společně s iv byl jeden z mála, kdo znal její někdejší problémy s barbakanem, Miroslavstem a bubcou. Proto jsem ji také vehementně hájil a pravidelně jí dodnes fandím a oceňuji její fundované odpovědi. Ale snažil jsem se jí přimět k větší odvaze, sebevědomí a dostatečným rozlišováním virtuálního a reálného světa i povznesení se nad opakujícími se výtkami. S lištou a hrubkami se s ní naopak zcela ztotožňuji.
„Ale“ jak napsala iv, je tu cosi, co nemám právo v rámci diskrétnosti prozradit a co Kerberus značně handicapuje. Právě v této slabůstce jsem ji systematicky pomáhal a určité vyústění mělo být, že sama zrála k odkrytí druhé identity, nakonec se to vyvrbilo samo, ne právě nejšťastněji.
Mohl bych vám mnohé objasnit do vašich profilů, ale prozatím postačí, když připustíte, že věci ne vždy musí být takové, jak navenek vypadají.
A právě proto, že s několika dalšími skalními medailisty brojíme za férovost na Odpovědích, měli bychom jít sami příkladem a hrát s otevřeným hledím. Proto jsem také zmínil, že medaile je nejenom pocta, ale i závazek.
Fcoop to vzal sportovně a jako spravedlivý Zorro se ctí odhodil škrabošku.
Kerberus, jíž stále považuji za virtuální kamarádku a zůstává i naší svědkyní na pomyslné svatbě, je trochu složitější osobnost a pro určitou vyšší míru přecitlivělosti a vztahovačnosti, vnímá mnohá zdejší dění, více než je zdrávo a než si podobné prkotiny zaslouží.
Je hezké, že jste se jí zastaly a nechaly se strhnout ke spravedlivému rozhořčení, nakonec dalo se to i očekávat, jen jste nechtíc šláply malinko vedle neznajíc skutečné motivace.
Mrzí mne, pokud se na mne teď díváte skrz prsty, ale zkuste se schválně přímo zeptat Kerberus, zda je jediné z mých slov nepravda, uvidíte samy, co vám odvětí.
P.S. Cca před 2 měsíci se tu vyskytovaly dohady o účelovém bodování, a protože kompletuji společně s dalšími 2 uživateli databázi zájemců o sraz, přišlo mi pár mailů jak se vlastně věci mají. Tehdy, ač jsem znal pravdu, jsem odepsal jen částečně ve snaze předejít konfrontačním reakcím. Nicméně další tajení bylo dlouhodobě neúnosné, takže dnešní náznaky byly jen pouhým vyústěním určitého procesu, jehož jste vy dvě byly naštěstí ušetřeny, protože probíhal mimo váš okruh angažování.

Andělé

Dr.Axl,uznám,že někdy věci nemusí být takové,jak vypadají.Máte pravdu.
Jsem ted natolik zmatená,že to půjdu zaspat,ráno moudřejšího večera.Ale děkuji Vám,za to,co jste napsal.Mám nad čím přemýšlet.
Omlouvám se,jestli jsem to přehnala.Přeji všem dobrou noc..

Andělé

  • iv-,děkuju Vám za Vaše upřímná slova,vážím si jich 🙂 Upřímnosti si já opravdu cením.Snesu i kritiku,od lidí,kterých si vážím pak nad ní přemýšlím.Učila jsem se sama asertivitě a tu Vy v sobě přirozeně máte 🙂Učím se i od Vás…

Sama jsem se přesvědčila,že dr.Axl umí pomáhat,chtěl mi pomoci sehnat práci a za to jsem mu vděčná.Učím se od něho rozvíjet svojí slovní zásobu…
Nemám a nechci nikoho soudit,sama se životem stále učím,ale jsou jisté věci,které se mi tu už nelíbí,jsou vůči jiným nefér a nezaslouží si je.Už jsem onu situaci pochopila,už to vím a jsem ještě ted v šoku,ale naprosto Kerberus chápu a o to víc mě mrzí,že jí musel někdo opět ublížit.Proč ji nenechal své tajemství?Měla k tomu svůj důvod a to mě od něj hodně mrzí.
Je to můj pohled na situaci,ale jak jsem psala,vážím si i Vašeho názoru.Mám Vás ráda a těším se zase na shledání…:-)
Dobrou noc,ráno jsem tu opět a doufám,že i naše Kerberus…:-)Moc bych si přála,aby tu s námi byla co nejdéle,stejně jako Vy-naše sluníčko -iv- 🙂

vagra

Andělé-souhlasím s Vámi.
Budete se muset smířit s tím, že na světě jsou kromě lidí přejícných, také lidé nepřejícní, rýpalové a závistivci, kteří se v takovém jednání vyžívají. Vyberou si někoho úspěšnějšího a oblíbenějšího, a stále se o něj otírají.
Čím a komu tedy Kerberus vadí?
Především tím, že odpovídá fundovaně na otázky, týkající se naší mateřštiny. Mnozí z nás, uživatelů Odpovědí, jsme jí za to vděčni a podle toho ji také hodnotíme.
I její odkazy na modrou lištu, jsou legitimní.
Námi jí přidělené body, jsou trnem v oku závistivému člověku, který upozorňuje na její, byť drobné překlepy, nevhodnými výtkami.Je si moc dobře vědom toho, že jí to mrzí a svým způsobem i ubližuje. Nejhorší je na tom to, že se přitom tváří, že jde z jeho strany o „přátelské“ laškování! Protože určitě nejde o žádné neviňátko, doufám že dojde k naplnění přísloví, že na každého jednou dojde.
Pro „vyčištění“ atmosféry, by k tomu mělo dojít brzy.

Andělé

Vagro,moc Vám děkuji.
Máte pravdu,člověk se musí smířit i s lidmi,kteří jsou zlí a závistiví. Mně závist v osobním životě velmi ublížila,ale i s tím se člověk musí naučit žít…
Nejsem tu tak dlouho,ale hned na začátku jsem si všimla uživatelky Kerberus,která mě velmi nadchla svými odpovědmi,okouzlily mě její naučné otázky a začla jsem si jí velice vážit. Mám velkou,srdečnou­,upřímnou radost,že je zde někdo tak vysoce inteligentní,kdo umí vždy pomoci,přitom se nad nikým nepovyšuje a nikoho neuráží. A v tom je smysl a kouzlo přirozené inteligence. Ale stejně tak si vážím -iv-,pro její hlubokou láskyplnou dušičku…:-)
A né jako někdo,kdo navenek vypadá sice také inteligentě,ale brzy sám nevědomě odhalil svou masku.Tím,že věčně do někoho rýpe,poukazuje na byt sebemenší chybičky,vědomě tím ubližuje a hledá dokonalost,která ale neexistuje a říká svým jednáním-já jsem král,ukazuje nesmírnou nadřazenost,vůd­covství a závist.
Jsem si vědoma,že nemám právo nikoho soudit. Myslím,že se sama do svého zrcadla na sebe dokážu podívat.Vidím v něm lidskou nedokonalost.Ale ve svém životě jsem dospěla k tomu,že je třeba si umět vážit,být pokorný,pomáhat a neubližovat.Jinak si ublížím nejvíce sama sobě.
Ač právo soudit nemám,nenechalo mě chladnou jednání,které vedlo k něčímu odhalení a tím i ublížení.Jenže boží mlýny melou,melou a melou…takže brzy na něho dojde.

vagra

Andělé, popsala jste přesně mé pocity a pohnutky, které mě vedly k napsání příspěvku do diskuze.
Podotýkám, že jde o můj subjektivní pocit a že nemám jiných důvodů než ten, že nemůžu nečinně přihlížet, když je někomu ubližováno. Zejména když jde o člověka, kterého si velice vážím, a který si podle mého soudu, takové jednání nezaslouží.
Děkuji Vám za zjištění, že nejsem jediný, kdo to tak cítí.

Andělé

Vagro,děkuji i já Vám,že nejsem také jediná,která to tak cítí…:-)

Kerberus

Oprava: Kdo chce, pochopí …

vagra

Kerberus-Podle mě, jste správně použila přísloví o psu a holi.
Já bych přidal ještě dvě, která se tady, podle mého soudu, také hodí-
Zloděj volá: „chyťte zloděje!“
Nebo ono známé biblické/drobně upravené/-
„Kdo jsi bez viny, hoď první kamenem.“
Jak to dopadlo, všichni víme.....

anonym

:-o !! Ja cumim !
Mym pranim je , aby se opravdu vse vratilo do starych koleji … ( tedy , podle toho , jak to tady ctu ) ..
Fcoopicku , nebojte se me a klidne me odmitnete. Ja uz jsem zvykla . Uz me tu odmitlo 16 uzivatelu ! ;-(
Ja se ale nevzdam.
A take : Mam sveho Adminka – Doktora. 🙂

  • iv-

fcoop

Tak jo.Maska stržena.

anonym

Ad fcoop, nic ve zlém, nepsal jsem to kvůli sobě, protože od začátku jsem znal mnohá tajemství, ale někteří, co tušili, se mne občas ptávali a já jim odvětil, že jednou dojde k odhalení.
Takže budiž ti přičteno ke cti, že ses přiznal, hlavně kvůli těm ostatním, podezírajícím, co nebydlí poblíž Letňan, takže mají ztížené informační kanály.
Ale ještě ses nevyjádřil zda máš zájem coby staronový kandidát na ženicha o vstup do klubu.