zjentek

Pokud vás obviní z odstřelu chráněných zvířat, ale neprokážou vám držení zbraně, bude to rozhodující argument u soudu?

Vím, že nejsme na dark webu, ale…
Koupě černé vzduchovky tajně ;)

Odpovědi
Kepler

Rozhodující to asi nebude, zvláště když soud bude mít jiné důkazy. Zbraň bys mohl mít kradenou, půjčenou, neregistrovanou a tak.

Smlouvyzdarm

Domnívám se, že není možné, aby Vás obvinili z odstřelu a přitom neprokázali držení zbraně. Samotné obvinění ještě sice nemusí znamenat, že to dopadne nějakým trestem, ale zpravidla už mají něco v ruce…

anonym

Dark web :D

zjentek

;D Tak jsem se asi špatně vyjádřil. Myslím situaci, kdy mi neprokážou kontakt se zbraňí, ne jen její oficiální držení. To Kepler ;)