Drap

Pokud vás někdo požádá, jste ochotni pohlídat na chvíli psa ?

Pokud ano, tak ať nedopadnete takto :
http://letecka­posta.cz/924706375
Doplňuji:
Já také rád pohlídám, ale po shlédnutí vidím, že existují rizika o kterých jsem ani netušil

Nejlepší odpověď
anonym

Taky mi to nejde,tak jako dost často spustit,ale psy nehlídám,do mojí smečky by bylo těžké nového pejska jen na chvíli začlenit.Vlastně kecám-jednoho psa hlídám nepřetržitě už třetí rok.Nějak si ho zapoměli vyzvednout…:D

Další odpovědi
anonym

Tak mě by klepla pepka.Vlčák byl super herec!

www

Klidně, teď už i s vědomím toho rizika 😁.
Mám rád dobrou srandu včetně na můj účet.

Illines

Sice mi to neslo spustit,ale ja hlidam casto a rada ,pejsky vsech ras miluji.

Damiana

Nejde mi to otevřít…:-(
Ale k otázce: Ano, ráda pohlídám cizího psa. Občas se mi ale stává, že ode mne se novému kamarádovi ani nechce, nebo (pokud je to častěji) je u mne víc jako doma. Mám tendenci pesany rozmazlovat a to pak bývá „trnem“ v oku těm, kteří je mají až moc vycepované. Jejich sparťanská výchova mým ňuchňacím přístupem s povolenou postelí, olizovaním zmrzliny a baštěním syrového hovězího pak rychle bere za své. Jeden kamarád mi kdysi dokonce řekl, že by chtěl být u nás psem.

briketka10

skrytá kamera je vždy bezvadná :DD