autacek

Pokud Vám nezadaná žena po společně stráveném večeru nabídne ještě pozvání k sobě domů na kávu, co byste od toho čekali?

Nejlepší odpověď
ten který je

Něco u ní doma opravit?:-)

Další odpovědi
Reganois

Romantický večer

seraphico

Že bude sex.

Kepler

No to je jasné – bude šukačka! A druhý den bude chtít, abys jí vybetonoval dvorek…

jáára

Hledal bych důvod, proč je sama.

Alesh

Já už raději nic. 🙂
Jinak očekávat se dá ledacos, každopádně je dobré nedělat si zbytečné iluze, protože pak může přijít zklamání. 😉

AlfonzSP

Cekal bych, ze ti ukaze kde bydli, kde vari, koupelnu, kam si odklada saty a kde take spi a provozuje kratochvilne cinnosti ve stavu lezicim.

annas

  1. Třeba se žena inspirovala z z literatury, zda se dá navodit romantická atmosféra, když pozve muže na prohlídku sbírky motýlů nebo na poslech starých gramodesek.
  2. Pokud se nezadaná žena žena sešla s ženou, je možné,. že bude pokračovat rozhovor při skleničce vína a dohodnou se na dalších kontaktech, našli společnou řeč. .

hapiky

Přednášku, jak je Rusko mírumilovné a Putinovič skvělej vůdce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.