Marty Koller

Pokud vám chybí tito lidi, s kým máte největší šanci se potkat? Koho můžete snadno vidět?

Kdyby vám bylo tak 15 nebo 16 let, s kým máte největší šanci se potkat, kdybyste zažili takové ztráty?

Odpovědi
Drap

Vás známý kamarád kterého jste neviděl 9 let protože se pohádal s vašimi příbuznými

Cybí jiná možnost, špatná anketa. Nikdo z nás nemá křišťálovou kouli, aby mohl odhadnout.

Lgee

Holka která se vám líbila na základní škole

led

Vás známý kamarád kterého jste neviděl 9 let protože se pohádal s vašimi příbuznými

Tohle je diskrimináce žen!
Proč by se mi měla „líbit holka ze základky“, taky tá třetí otázka je taková čistě pro muže. Tak jste nám přidelil jenom tú první odpověď. To není fér! Vždyť vy jste nás již předem diskvalifikoval!
Tak, řekla jsem si své a teď buďte moudrý…

Kelt

Holka která se vám líbila na základní škole

Chybí jiná možnost. A když se ti líbila holka na základní škole a pak ji uvidíš za několik let, tak jste oba dva úplně jiní lidé. A stejné je to i při dalších možnostech výběru.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.