zjentek

Pokud v parlamentu mohou ze zákona chlastat, můžu jimi schvalovaný zákony soudně napadat coby rozhodnutí pod vlivem NL?

NL- návykový látky!

Nejlepší odpověď
annas

Podívejte se na to i jinak. Mnozí politici věří, že když jsou nahoře, tak se dostanou i po smrti do nebe.

Přece v bibli se píše o vinici Páně, tudíž se někteří domnívají, že se toto tvrzenhí týká nejen vína.

Proč myslíte, že Bůh nezasahuje do politiky,? Přece je psané, že co Bůh činí, dobře činí? Předpokládá, že zmiňovaní jedinci jsou morálně na výši?

Přece Bůh ví, že politici dali čestné politické … takže čeká , neřeší světskou spravedlnost, ale tu svou …

Co dávají, to dostanou … kdo jinému jámu kopá, sám do ní spadá … ať již s alkoholem ,nebo bez něho …

Další odpovědi
Emefej

To je jedno, oni jsou chopní schválit nesmysly i bez chlastu.

cukrar

Ne, nemůžete , páč nejste soudce. Pokud ale chcete podat stížnost či žalobu, tak klidně můžete. O Vašem návrhu rozhodne soud a ten ho smete ze stolu, páč to je blbost.