Pokud ukoncim studium tyden po zapisu,strhne mi skola cely semestr,nebo jen tyden?chci jit na jinou.Dekuji

zapsal jsem se na jednu skolu,ale mezitim jsem se dostal na jinou a tu bych chtel opravdu studovat,dve studovat nechci a nechi tez prijit o pul roku studia,kdyz me na jedne az vyhodi a proto me zajima,zda mi strhnou jen tyden z radneho studia nebo cely semestr

Odpovědi
Marvan

Pokud máte na mysli jestli vám strhnou školné za celý semest tak s tím počítejte. V těchto situacích se pěníze obtížně tahají zpět, obzlášť pokud jde o školu.