CTTON

Pokud udělam objednavku, jak zjistim, kdy mi přiblizne bude doručena?

Pokud objednam dnes ve 23:10 a zásilku mam ocekavat v pracovni dny mezi 8 a 16 hodinou, ale nepisou jaky den.

Nejlepší odpověď
annas

Zpravidla je uvedené na stránce e-shopu, do kdy zásilku odesílá.

Před několika dny jsem objednávala bylinky, dostala jsem hned na druhý den.

Dnes čekám zásilku na zboží, které jsem objednala před týdnem, ve stejný den jako bylinky, takže různá dodací lhůta.

Ale dostala jsem e-maily o přijetí objednávky i o jejím odeslání.

--
Když něco objednávate tak pozdě večer, robot objednávku přijme,, ale zpracovává se až další den. Určitě dostanete zprávu, že zásilku odesílají.

Většinou dostávám zprávu o odeslání i doručení do mailu i na mobil. také se uvádí možnost sledovat zásilku. Dopravce oznámí, že zásilku převzal a kdy ji doručí.

Další odpovědi
Malvína

Většinou mi zásilky dorazí do dvou pracovních dnů. Jinak existuje “sledování zásilky”. Posílá mi to každý dopravce formou e-mailu a SMS.

nyjono

Hodně záleží na dodavateli. Tedy na tom, odkud posílá to zboží. To je základní informace, kterou neuvádíš.
Pokud z ČR je to otázka 2–7 dnů. To lze většinou dohledat.
Pokud ze zahraničí, nejčastěji z Číny, tak cca 20 – 90 dní.

cukrar

Vždy záleží na dodavateli a jeho logistice. Jsou firmy, které dodají do druhého dne, pokud objednáte do 14 hodin. Jiné dodají zboží i za týden.
Určitě Vám dají dopředu vědět.