Rokio

Pokud učitel zabaví žákovi předmět a žák si ho ukradne zpátky, jedná se o krádež?

Vždyť se jedná o věc, která tomu žákovi patří a je jejím právoplaným majitelem.

A pokud ke zmocnění se té věci použije násilí, jedná se o loupež?

Nejlepší odpověď
Reganois

Je to porušení školního řádu – nerespektoval rozhodnutí učitele. Pokud je žák přesvědčen, že předmět byl odebrán neoprávněně, měl by to konzultovat s učitelem, s vedením školy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.