Kazatel

Pokud u Vás nezadaná 18tiletá kamarádka zůstane po společně krásně prožitém dni přes noc, očekává se, že bude něco víc?

Nejlepší odpověď
Moccaa

Ano, ačkoliv ji nechávám vybrat, na který noční zápas NHL se chce dívat.

Další odpovědi
zjentek

Tak kura já nevím… tak nám řekni- OČEKÁVÁ SE??? Anebo si myslíšm že snad ONA VÍ co chce udělat? (; D; D;

Ale přiměl's mě zasnit se. No jééjej, tak tohle mě v životě znova potkat, tak si tak okouzlující situaci rozhodně nějakým sexem nekazím!!! (; ((;

elkon

To se jí musíš zeptat, do hlavy jí nevidíme.

Kelt

Taky jí mohl ujet spoj, nebo nemůže řídit motorové vozidlo, protože by nadýchala. Nebo je svázaná a nemůže se hýbat, tak zůstává. Ten krásně prožitý den jsi mohl mít ty a my nevíme, co se za tím všechno skrývá.

paul1

Očekávání je hezká věc. Jen ale někdy jsou tyto pocity lepší jako prožitá realita.

cappuccino

To je otazka, jestli ocekavas ty, anebo ona? U ni to nemusi byt vzdycky ano.