Pokud se u naháče, kterého zatknou policisté, když si to štráduje městem, nezjistí, že pil alkolol, kam ho pošlou?

Pokud by nadýchal, tak jen na záchytku? A pak domů, nebo ještě na zájezd do cvokárny?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jinačí odpověď.

Možné je všechno uvedené, ale nejspíš jej budou stíhat za výtržnictví a pošlou jej na vyšetření ke cvokařovi.

Další odpovědi
zjentek

Dostane jen náhradní šaty a upozornění.

A krom toho jej zajistí a na nejbližší stanici s ním vyřeší přečin veřejnýho pohoršení.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Ve%C5%99ej­n%C3%A9_pohor%C5%A1en%­C3%AD

ivzez

Jinačí odpověď.

Nikam ho nepošlou, odvezou si ho sami.

Rokio

Kepler: To je trochu krutý trest. To si snad slušný exhibionista nezaslouží.

ivzez

Rokio,
co pořád nechápeš na léčbě a vyšetření na psychiatrii?
Ani jedno NENÍ TREST!!!!

Rokio

ivzez: Psychofarmaka mají ale závažné vedlejší účinky, tak se jedná o určitou újmu vůči pachateli trestného činu, nebo pachateli činu jinak trestného.

ivzez

Rokio, ještě jednou:

Vyšetření je jenom vyšetření. Dopustí-li se někdo nějakého činu, může výsledek vyšetření ovlivnit následné „ohodnocení soudem". Vyšetření JE V ZÁJMU pachatele.

Psychofarmaka se předepisují až v případě, že je potřeba někoho LÉČIT (nikoliv trestat!!).

Vedlejší účinky mají (téměř) všechny léky, u řady z nich jde o závažné vedlejší účinky. Přesto je přínos léků výrazně vyšší, než jejich vedlejší (negativní) účunky.

Přestaň být vztahovačný a přestaň psát o věcech, kterým nerozumíš!

ivzez

Oprava:
…než jejich vedlejší (negativní) účinky.