Avatar uživatele
bolak

Pokud tlačím chcíplého trabanta z kabiny řidiče, ruce mám vevnitř a nohy na zemi, jsem řidič, nebo chodec?

Drap: A co když ve skutečnosti ten trabant tlačí mě? Aha?!

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gecco, BergySeltzer před 2561 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Chcíplej trabant se nosí na rameni, jde o cennou relikvii…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jsi stále řidič. Jsi stále považován podle zákona za účastníka silničního provozu/řidiče/ i když trabant tlačí tebe

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

Pokud nedáš přednost v jízdě, vjedeš-vtlačíš chcíplého trabanta do zákazu vjezdu, dopouštíš se přestupku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

četl jsem odvolání nejvyššího soudu, kde několk lidí tlačilo vozidlo, ten co měl zákaz řízení, okénkem točil volantem. Vozidlo jim z kopce ujelo, narazilo do překážky udělalo škodu. Soudy odsoudili toho co točil volantem, nejvyšší soud měl jiný názor, že to nebyl šofér, a nedostal trest za maření úředného výkonu.Od té doby raději říkám při podobných dotazech, " to musí rozhodnout jedině soud, nikoliv správní orgán"

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Paragrafy jsou proto zakroucený, že se nechají různě vysvětlovat, záleží na super znalcích, soudcích, VIP advokátů a rovněž jak je napěchovaný tvrdě vydřený plný měšec grošáků.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek