dust8

Pokud teoreticky nefunguje regulace otáček větráků, které jsou napojeny na zdroj, tak by mohly jít připojením na desku?

Možná to zdroj neumí korigovat, ale deska ano (teda pokud to podporuje což nemám tušení a nevím jak to zjistit) Vy byste nevěděli? Jedná se o desku: GA-Z77-D3H
Rád bych nastavil o něco nižší otáčky v klidu i když mám nastavený mod silent v biosu, tak to ještě není ono a mohly by se ještě snížit, protože i s těmi co je to teď jsou teploty disků atd v pořádku. Speedfan by to pak vzládnul nastavit ne?

Odpovědi
Dochy

Podle manuálu by to deska měla umět. Bacha na zapojení, možná je rozdíl v možnostech konektoru sysfan1 a sysfan2 a 3.