zjentek

Pokud stárnu, ovšem po ta léta se mi líbí stále stejně mladé ženy, znamená to, že nestárne psychika, ale pouze materiál?

Jsem ten z případů, kdy se nestárne tzv. spolu.

Nejlepší odpověď
Filip84

Ne. Znamená to, že jsi, tedy alespoň v tomto, naprosto normální (fysiologický). 🙂

Další odpovědi
elkon

Je to normální. Ale já moc věk žen neřeším, pokud to nejsou úplně babičky. V mladších i starších kategoriích se najdou pěkné baby.

Kazatel

Společenský úzus vyžaduje, aby se tvé preference s věkem posouvaly. Tak dlouho se otočíš, nebo koukáš na stejně mladý kočky, až se z tebe stane v očích okolí úchyl.

paul1

Mně se už líbí i starší (tedy jen některé).