Pokud stále někde žije Elvis Presley, kde myslíte, že se právě schovává a jak se mu vůbec vede?

Odpovědi
Drap

Jsem přesvědčen že nežije, tak že se ani neschovává, ani se mu nedaří

anonym

Kdyby byly v pr… ryby, nemusely by být rybníky.

krftwrk

Urcite zije, jen se reinkaroval do jine osoby. Jsem si na 100% jist, ze justin bieber je reinkarovanej elvis..
Doplňuji:
Reinkarnoval…blbe mi klavesnice

Kiti

Pokud Elvis žije, tak je mu už skoro 80. Takže se asi nechal už dřív zmrazit a vystřelit do vesmíru, až ho najdou mimozemské civilizace, tak jim ukáže směr, k naší planetě, a řekne jim že sem rozhodně letět nemaj :)

Anette

Myslim, ze sedi v hospudce s Michaelem Jacksonem a Whitney Houston,a ma se dobre :D ;)

arygnoc

stretol som ho v himalájách, kde mníchom predspevuje Óm.
má sa dobre, bôby mu chutnajú.

až na tie baby, že vraj smrdia po jakoch.