KarelN

Pokud sledujete informace o válce na Ukrajině na YouTube, jaký kanál je pro vás informačně nejzajímavější?

Já se pravidelně dívám na kanál Denyse Davydova. Těším se však, až nebude mít o čem vysílat. 😐

Odpovědi
elkon

Nesleduji, ani jinde, máme u nás svých starostí dost.

Pepa25

YT je k ničemu, „mluvící hlava“ nemá přidanou hodnotu oproti textu s mapami a hlavně odkazy na zdroje. Osobně sleduji hlavně ISW: https://www.un­derstandingwar­.org/

paul1

Sem tam beru informace z internetu, ale ISW se mi pozdávají dost seriózní, tak občas kouknu a díky za tip Pepa25.

Emefej

elkon > minimáně polovina těch našich starostí je způsobena právě tou válkou.

elkon

Emefej, jak mi to pomůže, když to budu sledovat? Nic tím nevyřeším.