bolak

Pokud skutečně víc hlav víc ví, tak jak je možný, že ještě žádný siamský dvojče nezískalo nobelovu cenu?

Nejlepší odpověď
mosoj

Copak dvojče ( těm snížíme dávky), ale jak k tomu přijde parlament !

Další odpovědi
Pájo

To se jen tak říká, bolaku.

huxa

protože většinou mají společnou hlavu a dvě těla :)

BANAN93

protože nemají společné vědomí jsou jen srostlí dohromady jako bys byl s někým svázaný........ jedno je vždy hlavní – má většinu funkčních orgánů ve své režii ..... druhé parazituje a využívá některé orgány… proto to jedno v drtivé většině zemře při rozdělení
Doplňuji:
některá jsou srostlá jen tkání, ale většinou jsou nerozdělená protože žijí v Indii v chudinských vesnicích kde se prskaj geny (kámen cihlu)

venkovan

To je jen pár hlav. Ne víc.

manon

Někdy ani dvě hlavy dohromady nestačí… ani na běžný problémy, co teprv na problémy hodny Nobelovy ceny …
Doplňuji:
Není Nobelova cena pro jednotlivce? Jsou/je siamské dvojče jednotlivcem? To už jsem asi ve filozofické rovině…

anonym

Třeba proto, že zdravý duch je ve zdravém těle.
Doplňuji:
I když existuji vyjímky. Viz Varel Frištenský x Hugo Myslík.

Conchus

Protože tam neplatí základní dialektická marxistická poučka, změna kvantity v kvalitu skokem.

manon

:))