autacek

Pokud si vsadí a vyhraje jeden z manželů, má stejný nárok na výhru i ten druhý?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Ano, výhry také spadají do SJM (v podstatě téměř vše nabyté za manželství kromě darů). A máte blbý, že jste se ptal na to zdanění, teď už těch 43 mil. před manželkou určitě neschováte 😉

Další odpovědi
paul1

Jen jsem si vzpomněl na jednu historku z mládí, jeden známý vyhrál v sazce značnou sumu a když to oznamoval manželce, tak její první věta zněla: a kde jsi vzal peníze na sázku?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.