zjentek

Pokud si v respirátoru a ochranných brýlích zapíchnu třísku pod oko až do krve, mohu se tamtudy nakazit kovidem?

Pokud si v respirátoru a ochranných brýlích zapíchnu až do krve třísku do jemné kůžičky pod okem a nakažený kovidem na mě bude dýchat, mohu se tamtudy nakazit a dostat taky tu nemoc?

Nejlepší odpověď
Dochy

Proboha!
Ono je to nakažlivý!!!

Další odpovědi
Drap

Myslím, že ne, ale už zde je jiný expert, který si pod oko píchá třísky, párátka, zrníčka prachu a podobně. Ovšem netuším, jestli tak činí v respirátoru, nebo bez něj.

alik360

nemyslím si a jak prosím tě se ti zabodne tříska pod oko

elkon

Svět se zbláznil. Další třískomil.

zjentek

Alik to nevím, to se prostě stává a tak se ptám raději preventivně.