Radak

Pokud si v lese sednu na pařez z nedávno pokáceného stromu, je možné, že životní síla tohoto stromu prochází mnou?

Nejlepší odpověď
tom004

Možné je všechno. Ale jisté je,že ta část Vašeho těla,která bude ve styku s oním pařezem,bude jevit silné známky vlhkosti a lepivosti. Tak se nenechte moc vyděsit. Určitě to nebude tím že .............. 🙂

Další odpovědi
hanulka11

Věřím tomu ,ale pozor na čerstvé pařezy jsou plné smůly.

Pierre

Ano, je to dost možné, jednou sem četla v jedné knize, že existuje nějaký druh léčení, že se speciálně pečuje o strom, pak se poprosí, a pokácí se. Pak si na něj sedne pacient, nejlépe do několika hodin po pokácení. Léčí se tím psychicky nemocní lidé.