kiko

Pokud si smažu facebook, zmizí veškeré moje fotky, údaje a také označení na fotkách?

Jde mi hlavně o to označení. Díky

Nejlepší odpověď
badisko

Nezmizi a v tom je prave ten Vtip …ty si facebook nemuzes smazat pouze ho deaktivovat …vsechno co jsi kdy vlozila na facebook hlasky ..fotky ..atd se pri vlozeni automaticky stalo majetkem facebooku ..a ten si data uchovava a muze je pouzit dle libosti bez tveho vedomi…takze zadna tva fotka s popiskem nezmizi ..pouse po deaktivaci nepujdes videt …precti si priste smlouvu …vis ty smlouvy jsou stejne zavazne jako by jsi to mapsala na papir a podpis je tve ano pris spusteni techto zluzeb nebo programu obecne …
Doplňuji:
dyt to tam pisu Anuket…pouzit dle libosti bez tveho vedomi…takze zadna tva fotka s popiskem nezmizi ..pouze po deaktivaci nepujdes videt ..

Další odpovědi
Bedy

Facebook lze kompletně zrušit – ale není tam přímý odkaz.Ten je zde: https://www.fa­cebook.com/hel­p/contact.php?show_for­m=delete_accou­nt

Před smazáním účtu si radši všechno smažte, ikdyž píší, že by všechny Vaše aktivity měly zmizet.

Anuket

Zmizí, neboj.
Doplňuji:
badisko: Máš pravdu, vše se ukládá v databázi. Ale pokud jde o označení, jeho fotky apod., tak pro běžné uživatele už obsah viditelný nebude.

led

Na Facebooku to síce zneviditelnia, zmizne to zvedavým očiam. V databázi to zostáva, ako správne píšu ostatní a FB s tým nakladá ako so svojm majetkom.
Ale je tu jedna zrada, netýka sa len FB,
ak to mali vyhľadávače typu google, seznam,… už raz nájdené a „zapísané do svojej databázy“, tak svoje údaje nájdete tam (vhodným položením vyhľadávacích znakov), aj keď na stránku sa už nedostanete.